De unit beschikt over een lokale touchscreen-interface met real-time datalogging en curveweergave, plus RS485/Modbus-RTU-afstandsbediening via pc-software. Gehuisvest in een compacte, mobiele behuizing met geforceerde luchtkoeling en een geluidsniveau van ≤65 dB, geschikt voor laboratorium- en productieomgevingen binnenshuis.
De RLC Load Bank van RST Electric vertegenwoordigt een paradigmaverschuiving ten opzichte van traditionele alleen resistieve belastingtests. Ontworpen voor ingenieurs en onderzoekers die elektrische belastingen in de echte wereld moeten simuleren – compleet met reactieve vermogenscomponenten en variërende vermogensfactoren – integreert deze RLC Load Bank drie verschillende belastingstypen: Resistive (R) voor pure actieve vermogenssimulatie, Inductief (L) voor achterblijvende vermogensfactoromstandigheden, en Capacitief (C) voor toonaangevende vermogensfactorscenario’s. Door deze elementen te combineren kan de RLC-loadbank de elektrische kenmerken van motoren, voedingen, UPS-systemen en netgekoppelde omvormers nauwkeurig repliceren, waardoor uitgebreide prestatievalidatie onder realistische bedrijfsomstandigheden mogelijk wordt.
De belastingstapresolutie bedraagt een toonaangevende 0,1 kW voor de resistieve modus en 0,1 kvar voor de RLC-modus, waardoor een nauwkeurige afstemming van de testparameters mogelijk is. De laadnauwkeurigheid wordt gehandhaafd op ±3%, wat reproduceerbare en betrouwbare testresultaten garandeert. De unit ondersteunt twee verschillende bedrijfsmodi: R Load Mode (puur resistief) en RLC Load Mode (gecombineerd resistief, inductief en capacitief), geselecteerd via de intuïtieve touchscreeninterface. De arbeidsfactor kan continu worden aangepast binnen een bereik van 0,65 tot 1,0 (lagging of leading), waardoor volledige flexibiliteit wordt geboden bij het testen van de naleving van normen.
Lokale bediening via een 7-inch touchscreen met hoge resolutie geeft realtime spanning, stroom, vermogen, frequentie en arbeidsfactor weer, samen met live trendcurven voor elke parameter. Gegevensregistratie en -export zijn ingebouwd, zodat technici testresultaten kunnen vastleggen voor analyse. Voor geautomatiseerde testsequenties ondersteunt de loadbank RS485/Modbus-RTU-communicatie op afstand, waardoor integratie met pc-gebaseerde software voor laden op afstand, data-acquisitie en het genereren van rapporten mogelijk is. Als vertrouwde RLC Load Bank-fabrikant in China combineert RST Electric meer dan 10 jaar expertise op het gebied van vermogenstesten met precisie-engineering om oplossingen te leveren die de productontwikkeling versnellen en naleving van internationale normen garanderen.
|
Parameter |
Specificatie |
|
Model |
RST-xxkVA-AC400V-RLC |
|
Nominale spanning |
Driefasige vierdraads (A, B, C, N) AC400V |
|
Nominale stroom |
87A |
|
Nominaal vermogen (resistief) |
30 kW – 300 kW (aanpasbaar) |
|
Nominaal vermogen (RLC) |
30kVA – 300kVA (aanpasbaar) |
|
Nominale frequentie |
50Hz / 60Hz (optioneel) |
|
Vermogensfactorbereik |
0,65 – 1,0 (instelbaar; PF=1 voor R-belastingsmodus) |
|
Driefasige controle |
Onafhankelijke aanpassing per fase |
|
Laadstapresolutie |
R-belasting: 0,1 kW / RLC-belasting: 0,1 kvar |
|
Nauwkeurigheid laden |
±3% |
|
Laadmodi |
R Belastingsmodus (puur resistief) / RLC Belastingsmodus (resistief + inductief + capacitief) – één modus tegelijk actief |
|
R Load Grading (per fase) |
Min. stap 100W, aanpasbare stappen |
|
Weergave-instrument |
Klasse 0,5 multifunctionele intelligente meter |
|
Inhoud weergeven |
Spanning, stroom, arbeidsfactor, frequentie, actief vermogen, reactief vermogen, schijnbaar vermogen, enz. |
|
Werkende voeding |
Eenfase AC220V ±10% / 50Hz |
|
Controlemodus |
Lokaal: touchscreen; Op afstand: PC-software via RS485/Modbus-RTU |
|
Koelmethode |
Geforceerde luchtkoeling |
|
Geluidsniveau |
≤65dB (laboratoriumvriendelijk ontwerp) |
|
Bescherming tegen binnendringing |
IP20 (bedrijf) / IP54 (opslag) |
|
Beveiligingen |
Overtemperatuur, overspanning, overstroom, ventilatorstoring, noodstop |
|
Communicatie-interface |
RS485 / Modbus-RTU (optioneel: Ethernet, CAN) |
RLC niet-lineaire belastingsimulatie – Integreert resistieve, inductieve en capacitieve elementen om belastingen in de echte wereld nauwkeurig te emuleren met een instelbare arbeidsfactor van 0,65 tot 1,0 (achterlopend of leidend).
Onafhankelijke driefasige regeling – Elke fase kan afzonderlijk worden geladen, waardoor ongebalanceerde belastingtests voor driefasige omvormers, UPS-systemen en voedingen mogelijk zijn.
Ultrafijne belastingsresolutie – stappen van 0,1 kW (resistief) en 0,1 kvar (RLC) maken nauwkeurige simulatie van belastingsvariaties in de echte wereld mogelijk. Versies met hogere precisie (minimale stap van 0,001 kvar) beschikbaar voor tests tegen eilandvorming.
Dubbele bedrijfsmodi – Schakelbaar tussen pure resistieve (R) modus en gecombineerde RLC-modus om diverse testvereisten te ondersteunen.
Uiterst nauwkeurige meting – Klasse 0,5 multifunctioneel instrument met ±3% belastingsnauwkeurigheid zorgt voor betrouwbare, herhaalbare testresultaten.
Intuïtieve touchscreeninterface – 7-inch HMI met real-time parameterweergave, trendcurves, datalogging en exportmogelijkheden – geen pc vereist voor basistesten.
Klaar voor automatisering op afstand – RS485/Modbus-RTU-communicatie maakt integratie met pc-software mogelijk voor geautomatiseerde testsequenties en gegevensverzameling. Ethernet-communicatiemodule optioneel.
Laboratoriumvriendelijke stille werking – Geforceerde luchtkoeling met ventilatoren met variabele snelheid handhaaft een geluidsniveau van ≤65 dB, geschikt voor laboratorium- en kantooromgevingen.
Compact en mobiel ontwerp – Uitgerust met zwenkwielen en hijsringen voor gemakkelijke verplaatsing binnen laboratoria.
Uitgebreide veiligheidsbescherming – Overtemperatuur, overspanning, overstroom, ventilatorfoutdetectie en noodstop zorgen voor een veilige werking tijdens testen zonder toezicht.
|
Industrie |
Specifieke toepassing |
Beschrijving |
|
R&D-laboratoria |
Ontwikkeling van omvormers |
Prestatievalidatie van omvormers voor zonne-energie, motoraandrijvingen en voedingen onder niet-lineaire belastingsomstandigheden. |
|
UPS-testen |
Simuleren van gemengde belastingstypen (resistief + reactief) om de respons en efficiëntie van de UPS te verifiëren. |
|
|
Kwaliteitsborging |
Productie testen |
End-of-line testen voor AC-stroombronnen, frequentieomvormers en batterijladers met programmeerbare belastingsprofielen. |
|
Betrouwbaarheidsvalidatie |
Langdurige inbrandtests onder variabele arbeidsfactoromstandigheden. |
|
|
Hernieuwbare energie |
Testen van PV-omvormers |
Conformiteitstesten met netcodes die aanpassing van de arbeidsfactor en niet-lineaire belastingsimulatie vereisen. |
|
Testen tegen eilandlanding |
Nauwkeurige simulatie van resonantiecondities conform de IEEE 1547 / IEC 62116-normen. |
|
|
Energieopslagsystemen |
Prestatieverificatie van PCS (Power Conversion Systems) onder verschillende belastingsomstandigheden. |
|
|
Datacentra |
Generatortesten |
Uitgebreid testen van stand-bygeneratoren op transiënte respons, spanningsregeling en frequentiestabiliteit. |
|
Validatie van UPS-systeem |
Testen van UPS-synchronisatie- en overdrachtsmogelijkheden; het verifiëren van de compensatieprestaties onder verschillende machtsfactoren. |
|
|
Automobiel |
Testen van EV-opladers |
Evaluatie van ingebouwde en externe AC-laders op arbeidsfactorcorrectie en harmonische prestaties. |
|
Validatie DC-DC-converter |
Testen van vermogensconversiefasen onder dynamische belastingsprofielen. |
|
|
Lucht- en ruimtevaart en defensie |
Grondstroomeenheden |
Validatie van AC-bronnen van 400 Hz en variabele frequentie met reactieve belasting. |
|
Onderwijs en opleiding |
Vermogenselektronica-laboratoria |
Leermiddel voor het demonstreren van arbeidsfactor, reactief vermogen en belastingseffecten in driefasige systemen. |
|
Modelspecificatie |
Lengte L (mm) |
Diepte D (mm) |
Hoogte B (mm) |
Gewicht (kg) |
|
50kVA 400V AC |
800 |
900 |
1600 |
300 |
|
100kVA 400V AC |
1500 |
1300 |
1900 |
550 |
|
150kVA 400V AC |
1000 |
1000 |
1960 |
650 |
|
300kVA 400V AC |
1500 |
1600 |
1900 |
850 |
Opmerking: afmetingen en gewicht gelden voor standaardconfiguraties; aangepaste modellen kunnen variëren.
RST Electric zorgt voor een veilige levering van elke RLC Load Bank:
Heavy-duty kratten: De unit is gemonteerd op een versterkte houten skid met schuimvulling en ingesloten in een op maat gemaakte multiplexkist voor internationale verzending.
Trillingsbescherming: cruciale componenten zijn beveiligd met extra versteviging om schade tijdens het transport te voorkomen.
Documentatie: Paklijsten, fabriekstestrapporten en bedieningshandleidingen zijn inbegrepen.
Vrachtopties: FCL-zeevracht, luchtvracht of deur-tot-deur express beschikbaar.
Alle units ondergaan fabrieksacceptatietests (FAT), inclusief inbranden bij volledige belasting, kalibratieverificatie en validatie van het communicatieprotocol vóór verzending.
Wij zijn een gecertificeerde fabrikant gevestigd in China en zijn al meer dan 10 jaar gespecialiseerd in RLC Load Banks (Resistief, Inductief, Capacitief).
Volledige interne controle over het ontwerp, de assemblage en het testen van weerstanden, inductoren en condensatorbanken, waardoor consistente kwaliteit en nauwkeurige fasehoeksimulatie worden gegarandeerd.
Fabrieksdirecte prijzen voor elke RST-serie RLC Load Bank, met transparante kostenstructuur en zonder tussenpersonen.
ISO 9001-gecertificeerde faciliteiten met speciale productielijnen voor RLC-loadbanks, inclusief aparte wikkelstations voor inductoren.
100% fabriekstests, inclusief inbranden bij volledige belasting, verificatie van de arbeidsfactor (0,65 tot 1,0), resonantietests en validatie van het communicatieprotocol.
Ervaren technisch team gespecialiseerd in het testen van vermogenselektronica, anti-islanding-compliance (IEEE 1547 / IEC 62116) en standaarden voor reactieve vermogenssimulatie.
Bewezen leverancier voor R&D-laboratoria, fabrikanten van omvormers, UPS-testfaciliteiten en certificeringsinstanties voor hernieuwbare energie wereldwijd.
Exporteer trackrecord naar meer dan 45 landen, waaronder Duitsland, de VS, Japan, Zuid-Korea, Australië en Brazilië.
Diepgaande expertise in toepassingen die nauwkeurige RLC-belastingssimulatie vereisen voor anti-islanding-tests, harmonische analyse en dynamische belastingsprofilering.
Vermogens: 10 kVA tot 5000 kVA+ (op maat leverbaar)
Spanningen: 110V, 220V, 380V, 400V, 415V, 480V, 690V, 11kV, 33kV, op maat
Belastingstypes: R / L / C / RL / RC / LC / RLC (elke combinatie)
Stapresolutie: 0,1 kW/kvar standaard (aangepaste fijnere stappen beschikbaar tot 0,001 kW/kvar voor uiterst nauwkeurige tests)
Besturing: touchscreen / pc-software / PLC / aangepaste bedieningsconsole
Communicatie: RS485/Modbus / Ethernet / CAN / Aangepast protocol
Frequentie: 50 Hz / 60 Hz / 400 Hz / variabele frequentie
Standaard doorlooptijd: 20-25 dagen voor standaardconfiguraties; 30-45 dagen voor aangepaste RLC-verhoudingen en eenheden met hoog vermogen.
Uitgebreide documentatie: fabriekstestrapporten, kalibratiecertificaten (herleidbaar naar nationale normen), gebruikershandleidingen, CE-verklaringen.
12 maanden garantie met probleemoplossing op afstand, verzending van reserveonderdelen en optionele inbedrijfstelling op locatie.
Er is technische ondersteuning beschikbaar voor de ontwikkeling van testprocedures (inclusief het maken van een anti-islanding-testplan), het opzetten van harmonische analyses en de inbedrijfstelling in het veld.
Energieopslagsystemen – Casestudies van projecten
1. Projectachtergrond
1.1 Klantprofiel Met de grootschalige inzet van energieopslagsystemen in industriële en commerciële omgevingen is het van cruciaal belang geworden om de prestaties van energieopslagkasten te verifiëren voordat ze de fabriek verlaten, na de installatie en gedurende hun gehele werkings- en onderhoudslevenscyclus. Voordat een energieopslagsysteem echter op het elektriciteitsnet kan worden aangesloten, moet het strenge belastingtests ondergaan om de stabiliteit, betrouwbaarheid en veiligheid ervan onder reële bedrijfsomstandigheden te verifiëren.
Projectuitdagingen:
Een lokale Indonesische mijnbouwapparatuur en integrator voor energieopslag die stroomvoorzieningsoplossingen levert voor boor- en hijsmachines in de dagbouw.
1.2 Pijnpunten bij operatie op de locatie
1.Verlies van controle over de energiebalans in off-grid microgrids: Off-grid microgrid met PV + gecontaineriseerde BESS, boortakelmotoren genereren enorme regeneratieve energie tijdens het dalen; batterij 's middags volledig opgeladen, overmatige stroompieken DC-bus, wat vaak leidt tot uitschakeling door PCS-overspanning, stopzetten van boorwerkzaamheden.
2.Gebrek aan speciale testapparatuur: Originele goedkope plastic weerstanden faalden binnen 2-3 maanden onder hoge luchtvochtigheid, stof en grote temperatuurschommelingen aan de kust, waardoor frequente IGBT-storingen en BMS-schade ontstonden. Er is ter plaatse geen instelbare belastingapparatuur met hoog vermogen, waardoor het onmogelijk is om onafhankelijk belastingtests op vol vermogen uit te voeren.
3. Geen gestandaardiseerde testapparatuur voor de productie van energieopslagkasten: niet in staat om volledige ontlading uit te voeren, anti-eilandbedrijf en onevenwichtige belastingverificatie vóór levering, wat leidt tot inconsistentieklachten over de after-salescapaciteit.
4. Geen mobiele ontlaadbelasting voor jaarlijks ESS-onderhoud; Het personeel kon de resterende hoogspanning niet veilig vrijgeven tijdens de revisie van de kast, wat gevaar voor elektrische schokken met zich meebracht.
1.3 Projectvraag Lever twee sets laadoplossingen voor C&I energieopslagkasten:
1. Ingebouwde dynamische remontladingsweerstanden geïnstalleerd in de PCS-kast voor real-time dissipatie van overspanningsenergie;
2.Fabriekstestbelastingen (elektronische DC-belasting + 3-fasige RLC programmeerbare AC-belasting) voor ESS offline inspectie;
3.Mobiele resistieve loadbank voor gebruik ter plaatse, onderhoud en dumpen van overtollig vermogen in off-grid microgrid voor mijnbouw.
Op basis van de bovenstaande eisen besloot de klant een slimme AC-belastingskast te introduceren als kerntestapparatuur voor de acceptatietest van de energieopslagkast op de netaansluiting.
2. Belangrijkste technische specificaties en ontwerpvoordelen
2.1 Volledige systeemmatchingsparameters
| Uitrustingscategorie | Model & specificaties | Toepassing in C&I ESS |
| Ingebouwde remontladingsweerstand | 70W 22Ω weerstand in aluminium behuizing, ±5% tolerantie, 40W natuurlijke koeling / 70W koellichaamkoeling, IP54 stofdicht en anti-corrosie | PCS interne veiligheidsdumpbelasting, absorbeert regeneratieve energie van boormotoren en overtollig PV-vermogen |
| DC programmeerbare elektronische belasting | 600 kW constant vermogen DC-belasting, 0-1000 V breed spanningsbereik | ESS PACK capaciteitskalibratie, celconsistentie verouderingstest, verificatie van bescherming tegen diepe ontlading |
| 3-fase RLC AC-belastingsbank | 400 kW verstelbare R/L/C samengestelde belasting, ondersteunt ongebalanceerde 1/3 fase belastingsimulatie | PCS anti-islanding test, netgekoppelde efficiëntie en harmonische inspectie, off-grid microgrid belastingsimulatie |
| Mobiele afvoerlaadkast | 300 kW modulaire weerstandsbelasting, geforceerde luchtkoeling, IP55-buitenbehuizing | Jaarlijkse balanceringsontlading ter plaatse, noodenergiedumping voor volledig opgeladen batterij, vrijgave van restspanning vóór onderhoud |
2. 2 Kernontwerpvoordelen voor commerciële en industriële energieopslag
Voordeel 1: Ontwerp met brede aanpassing voor ruwe omgevingen voor buitenmijnbouw. ESSAluminum-omhulselremweerstanden gebruiken anorganische vlamvertragende oppotting en keramische geïsoleerde terminals, anti-zoutnevel, stof en regen, werken stabiel van -55 ℃ ~ +250 ℃, passen perfect in de indeling van de open luchtopslagkast in de kustmijnbouw van Chennai; geen risico op open vuur in de afgesloten BESS-container.
Voordeel 2: Fabriekstests met volledige dekking om verborgen problemen na de verkoop te elimineren DC+RLC-apparatuur met dubbele belasting simuleert echte gemengde piek-/dalbelasting in de fabriek, voltooit vier verplichte offline tests vóór levering van ESS: capaciteitslabeling, screening van celveroudering, naleving van anti-islanding, onevenwichtige belastingstolerantie; alle testrapporten kunnen worden geëxporteerd als formele leveringsdocumenten voor acceptatie door het lokale Indiase netwerk.
Voordeel 3: Dubbellaagse veiligheidsvergrendeling voor ESS DC-busOntladingsweerstanden worden geactiveerd binnen <40ms zodra de busspanning de veiligheidsdrempel overschrijdt; samenwerken met het EMS-energiebeheersysteem om gegradueerde energiedissipatie te realiseren: klein overtollig vermogen verbruikt door ingebouwde weerstanden, groot overtollig vermogen automatisch overgeschakeld naar mobiele loadbank, vermijd onmiddellijke hoogspanningsuitval van GBS- en voedingsmodules.
Voordeel 4: Modulaire en plug-and-play-structuur, verlaagt de engineeringkosten. Alle laadapparatuur maakt gebruik van een gesplitst modulair ontwerp; ingebouwde weerstanden ondersteunen snelle schroefmontage in de PCS-kast, mobiele loadbank uitgerust met standaard snelle kabelconnectoren, geen complexe aangepaste transformatie vereist voor bestaande modellen van energieopslagkasten, verkort de montage- en installatiecyclus met 60%. De belastingsmodule, het besturingssysteem en de koelcomponenten zijn geïntegreerd in een enkele structuur, die is uitgerust met zwenkwielen om verplaatsing binnen de testfaciliteit te vergemakkelijken.
3. Standaard voor installatie en inbedrijfstelling op locatie
3.1 Voorbereiding vóór installatie Standaard
1. Bevestig de nominale spanning van de ESS PCS DC-bus, match de weerstandsweerstand en de vermogensparameter om onder-/overdissipatie te voorkomen;
2. Controleer het interne ventilatiekanaal van de kast, reserveer een onafhankelijke warmtedissipatieruimte voor ingebouwde remweerstanden om warmteophoping in de afgesloten opbergkast te voorkomen;
3. Kalibreer DC- en RLC-belastingsapparatuur via een standaard vermogensmeter vóór het testen in de fabriek, zorg ervoor dat de testgegevensfout ≤ ± 0,5% is.
3.2 Stapsgewijs installatieproces
1. Installatie van ingebouwde ontladingsweerstand: bevestig twee montagelippen op de binnenbeugel van PCS, sluit keramische geïsoleerde aansluitingen aan op de positieve en negatieve polen van de DC-bus met geïsoleerde koperen kabels, installeer een temperatuursensor gekoppeld aan EMS-oververhittingsbeveiliging.
2. Testen van de belastingsindeling: afzonderlijk DC-belastingsgebied en AC RLC-belastingsgebied in de ESS-productieworkshop, rust een onafhankelijke aardingsbus uit om statische testinterferentie te elimineren.
3. Plaatsing van mobiele laadkast: Stel het op een vlakke ondergrond naast de buitencontainer voor energieopslag, houd 1,5 m ruimte vrij voor warmteafvoer rond de kast, sluit de snelconnector aan op de ESS-reserveafvoerpoort.
3.3 Standaard inbedrijfstellingsprocedure (3 fasen)
Fase 1: Offline fabriekstestinbedrijfstelling
1. Nullasttest van DC-belasting, controleer de ontladingsmodus met constante stroom / constant vermogen;
2. Laad het ESS PACK tot 100% nominaal vermogen, voer een continue ontladingscapaciteitstest van 4 uur uit, registreer de gegevens over het celspanningsverschil;
3. Bedien de RLC-belasting om een plotselinge stroomstoring op het elektriciteitsnet te simuleren, voltooi de anti-eilandbeveiligingsactietest (PCS-uitschakeltijd ≤200 ms voldoet aan de Indiase netstandaard).
Fase 2: Gezamenlijke inbedrijfstelling van het ingebouwde weerstandsgekoppelde systeem
1. Simuleer de regeneratieve energiefeedback van de hijsmotor naar de DC-bus, controleer de automatische inschakeling van de remweerstanden, registreer de klemcurve van de busspanning;
2. Simuleer een volledig opgeladen batterij + volledige PV-uitvoer, test de energiedissipatielogica tussen ingebouwde weerstanden en mobiele loadbank.
Fase 3: Inbedrijfstelling van acceptatie van microgrids op mijnlocaties
1. Laat de boorapparatuur 8 opeenvolgende uren op vollast draaien, controleer de ESS-uitschakelfrequentie voor en na het matchen van de belasting;
2. Voer een onderhoudssimulatietest uit: schakel de ESS-hoofdstroom uit, activeer de resistieve belasting om de resterende bus-hoogspanning vrij te geven, bevestig na 3 minuten een nul-restspanning voor een veilige revisie.
3.4 Acceptatie Standaard Pass-indicator
1. ESS-uitvalpercentage bij overspanningsafsluitingen teruggebracht tot nul onder volledige mijnbouwcondities;
2. ESS werkelijke ontladingscapaciteitsfout gecontroleerd binnen ±1% via DC-belastingskalibratie;
3. PCS doorstaan de plaatselijke inspectie van het Indiase energiebureau op het elektriciteitsnet, met volledige testgegevens geleverd door RLC-laadapparatuur.
4. Probleemoplossing en onderhoudsservice na verkoop
4.1 Gids voor het oplossen van veelvoorkomende fouten voor ESS-matchingbelasting
| Fout fenomeen | Oorzaak | Snelle oplossing |
| Ingebouwd oververhittingsalarm voor de remweerstand | Kastventilatie geblokkeerd, langdurige continue energiedissipatie | Schoon koelkanaal; schakel gedeeltelijke stroom naar mobiele loadbank voor extra warmteafvoer |
| DC-belasting geeft abnormale ontlaadstroom weer | Slecht contact tussen testkabel en ESS-terminal | Vervang de met hoge stroomsterkte geïsoleerde kabel, draai de koperen klembouten vast |
| PCS biedt nog steeds overspanningsbeveiliging nadat de weerstand is geactiveerd | Weerstandswaarde komt niet overeen, onvoldoende dissipatievermogen | Herbereken de regeneratieve vermogenspiek, upgrade naar een aluminium behuizing met een hoger wattage |
| RLC-belasting kan geen ongebalanceerde driefasige belasting simuleren | Interne moduleparameteroffset | Kalibreer de belastingsbalanscoëfficiënt opnieuw via achtergrondsoftware |
4.2 Regelmatige onderhoudscyclus Standaard
1. Maandelijkse inspectie (on-site klantingenieur): Controleer corrosie van de weerstandsmantel, veroudering van de terminalisolatie, bedrijfsstatus van de ventilator van de belastingskast;
2. Driemaandelijkse kalibratie: controleer de nauwkeurigheid van de DC- en RLC-belastingstest opnieuw met een standaard vermogensmeetinstrument;
3. Jaarlijks groot onderhoud: Demonteer aluminium weerstanden om het interne stof te verwijderen; vervang verouderde oppotcomponenten voor langdurig buitenwerkapparatuur.
4.3 Globaal after-sales serviceondersteuningssysteem
1. 12 maanden volledige garantie op alle laadapparatuur; beschadigde weerstanden en kernbelastingsmodules ondersteunen gratis vervanging binnen de garantieperiode;
2. Online probleemoplossing op afstand: Bied Engelse bedieningshandleiding en realtime videotechnische ondersteuning voor Indiase klanten via WhatsApp en e-mail;
3. Inventaris van reserveonderdelen overzee: Voorraad mainstream remweerstand en laadaccessoires in het magazijn in Zuidoost-Azië, levertijd ≤7 werkdagen voor vervangende onderdelen;
4. Levenslange technische upgradeservice: Gratis parametermatchingschema wanneer de klant de ESS-capaciteit uitbreidt of mijnbouwapparatuur bijwerkt.
5. Projectresultaat
5.1 Kernresultaten van operationele verbetering
1. Stabiele werking van off-grid mijnbouw ESS: De oorspronkelijke dagelijkse 3-5 keer PCS-overspanningsafsluitingsfout is volledig geëlimineerd, de continue bedrijfstijd van boorapparatuur is met 35% toegenomen, het dagelijkse productieverlies van de mijn is met ongeveer $ 1.200 verminderd;
2. De levensduur van de apparatuur is aanzienlijk verlengd: ingebouwde corrosiewerende remweerstanden van aluminium omhulsel bereiken een levensduur van 3 jaar, vergeleken met eerdere kunststof omhulselweerstanden die binnen 3 maanden defect raakten; IGBT- en GBS-vervangingsonderhoudskosten verlaagd met 78%;
3. Gekwalificeerd leveringspercentage van zelfgeproduceerde energieopslagkast bereikt 100%: standaard DC+RLC-belastingtests elimineert virtueel capaciteitslabel en driefasig onbalans verborgen gevaar, nul klantretourklacht binnen 12 maanden na projectoplevering;
4. Veilige onderhoudsgarantie: Mobiele ontladingsbelasting realiseert automatische resterende hoogspanningsvrijgave, lost het risico op elektrische schokken tijdens de revisie van de ESS-kast volledig op, er heeft zich geen veiligheidsongeval voorgedaan sinds de inbedrijfstelling van het project.
5.2 Economische en commerciële voordelen
1. Groei van de productie-inkomsten van klanten: Een stabiele 24-uurs booroperatie levert een extra maandelijkse mijnbouwwinst op van ongeveer USD 32.000;
2. Concurrentievermogen van klantmerken verbeterd: complete oplossing voor ESS-tests en matching van veiligheidsbescherming helpt klanten binnen een half jaar drie nieuwe orders voor energieopslag in de mijnbouw in Zuid-India binnen te halen;
3. Schaalbare waardepropositie: Deze load-matching-oplossing is een standaard ESS-project voor off-grid mijnbouw, industriële peak-shaving en commerciële PV-opslagintegratie, dat op grote schaal wordt toegepast door integrators van energieopslag in Zuidoost-Azië, Latijns-Amerika en het Midden-Oosten.
5.3 Realisatie van belangrijkste voordelen
1. Zorgen voor een succesvolle acceptatie van de netverbinding
Door middel van nauwkeurige simulatietests met behulp van Load Bank heeft het energieopslagsysteem met succes belangrijke prestatieaspecten gevalideerd, zoals schakelen tussen meerdere eenheden op het elektriciteitsnet en buiten het elektriciteitsnet, volledige ontlading en reactie op netstoringen. Het heeft de acceptatietest voor de netaansluiting met succes doorstaan en is officieel in gebruik genomen.
2. Het verlagen van de energiekosten van het bedrijf
Na de inbedrijfstelling heeft het systeem de klant in staat gesteld om op lange termijn een stabiele stroomopwekking te realiseren, waardoor de energiekosten die verband houden met de productie- en operationele activiteiten van de fabriek effectief worden verlaagd. Door gebruik te maken van piek-dalarbitrage heeft het energieopslagsysteem een secundaire uitbreiding van de capaciteit van de transformator mogelijk gemaakt, waardoor het draagvermogen ervan is vergroot.
3. Verificatie van de noodstroomcapaciteit
Het systeem biedt parallelle en off-grid schakeling van meerdere units voor back-upstroom, met een back-upduur van 30 minuten en een totale back-upcapaciteit van 287,5 kWh. Het is in staat om een stabiele stroomvoorziening te leveren aan meerdere brandpompen en andere elektrische brandbestrijdingsapparatuur, ter vervanging van traditionele dieselgeneratoren die voor brandbestrijdingsdoeleinden worden gebruikt.
4. Validatie van het Light-Asset-bedrijfsmodel
Door het model van ‘apparatuurlease plus professionele diensten’ worden klanten gespaard van de last van hoge aanschafkosten van apparatuur, langdurig onderhoud en het risico van technologische veroudering, waardoor ze hun beperkte middelen kunnen richten op hun kernactiviteiten. Elke laadkast bereikt een hoge benuttingsgraad, waardoor het verbruik van grondstoffen zoals metaal wordt verminderd, in lijn met de principes van de ontwikkeling van de groene energie-industrie.
5.4 Projectwaarde op lange termijn Deze casus verifieert volledig drie kerntoepassingswaarden van belastingsapparatuur in commerciële en industriële energieopslagkasten: ingebouwde remweerstand als veiligheidsbarrière, in de fabriek programmeerbare belasting als offline kwaliteitsinspectie-instrument, mobiele weerstandsbelasting als on-site bediening en onderhoud hulpapparatuur.
Het biedt een compleet gestandaardiseerde referentie voor het matchen van de belasting voor alle C&I-energieopslagprojecten in containers, in kasten, die veelvuldig worden geciteerd in overzeese aanbestedingsdocumenten voor energieopslagtechniek en technische artikelen uit de Google-industrie.
6. Selectie van laadapparatuur voor verschillende commerciële en industriële energieopslagscenario's1.
1.Kleinschalige commerciële en industriële alles-in-één energieopslagsystemen (50–200 kWh) Ingebouwde componenten: kleine remweerstandontladingsmodules met aluminium behuizing uit de serie 40/70 W Testapparatuur voor de productielijn: elektronische DC-belastingen met laag vermogen, eenfasige AC RLC-belastingen
2. Standaard energieopslagsystemen in containers (500 kWh–2 MWh) Ingebouwde componenten: Loadbank met hoog vermogen, bestaande uit meerdere sets vermogensweerstanden die parallel zijn aangesloten Testapparatuur voor productielijnen: DC Load Bank van megawattklasse, hoogvermogen driefasige RLC programmeerbare belastingen
3. Mijnbouwlocatie / off-grid energieopslagkasten voor buiten Ingebouwde componenten: IP-geclassificeerde, outdoor-geclassificeerde, corrosiebestendige en waterdichte remweerstanden On-site ondersteuning: Mobiele resistieve loadbank met hoog vermogen voor langdurige energiedissipatie en jaarlijkse capaciteitscontrole
4. Geïntegreerd energieopslagsysteem met fotovoltaïsche opslag en opladen Ingebouwde componenten: speciale ontladingsremweerstanden voor snelladen met gelijkstroom, ontworpen om hoge spanningspieken te weerstaan die worden veroorzaakt door plotselinge ontkoppelingen op laadpunten Ondersteunende tests: simulatiebelasting met gelijkstroom snelladen + testen van netaansluiting RLC-belasting
A: Stroomstoringen, het uitschakelen van apparatuur en overmatige PV-opwekking kunnen regeneratieve hoogspanningsenergie produceren. Ontladingsweerstanden voeren deze overtollige energie snel af, waardoor de PCS en batterijmodules worden beschermd tegen doorslag door hoge spanning; het zijn essentiële componenten voor de veiligheid van energieopslag.
A: Elektronische DC-belastingsbanken worden gebruikt voor het testen van accupakketten, terwijl driefasige RLC-programmeerbare AC-belastingen worden gebruikt voor het testen van de prestaties van PCS-netverbindingen; deze twee soorten apparatuur voltooien, wanneer ze in combinatie worden gebruikt, het volledige scala aan fabrieksacceptatietests voor energieopslagsystemen.
EEN: Ja. Mijnbouwboormotoren genereren een grote hoeveelheid regeneratieve energie; Zodra de batterijen volledig zijn opgeladen, wordt een externe mobiele resistieve belasting gebruikt om de energie continu af te voeren, waardoor frequente uitschakelingen van het energieopslagsysteem door overspanning worden voorkomen.
(1) Kwaliteitscontrole voorafgaand aan verzending: Voordat een energieopslagkast de fabriek verlaat, moet deze een belastingstest op vol vermogen ondergaan met behulp van een laadkast om te verifiëren dat deze stabiel kan werken op het nominale vermogen, waardoor wordt gegarandeerd dat het aan de klant geleverde product aan de vereiste normen voldoet.
(2) Acceptatietests op locatie: Zodra de energieopslagkast op locatie is geïnstalleerd, is een laadkast vereist om de werkelijke belasting te simuleren voor het testen van de netaansluiting, waarbij de prestaties in de praktijk onder verschillende bedrijfsomstandigheden worden geverifieerd en om ervoor te zorgen dat het project de acceptatietest soepel doorstaat.
(3) Regelmatig onderhoud en gezondheidscontroles: Tijdens de werking van het systeem maakt regelmatige prestatieverificatie met behulp van een laadkast de tijdige detectie van problemen zoals batterijveroudering en afnemende systeemefficiëntie mogelijk, waardoor problemen worden voorkomen voordat ze zich voordoen.
Adres
Nr. 13, North Shore Road, Huangjiang Town, Dongguan City, provincie Guangdong, China
Tel
E-mailen